Latvijas profesionālo psihologu asociācija
LV RU EN

Vēsture

Ieskats LPPA vēsturē

      Latvijas Profesionālo Psihologu Asociācija (LPPA) ir pirmā sabiedriskā psihologu organizācija Latvijā. Līdz tam Latvijā nebija organizācijas, kas izvirzītu par savu mērķi psihologu profesijas attīstību Latvijā.
      Lai gan LPPA tika oficiāli piereģistrēta kā sabiedriskā organizācija tikai 1994.g., faktiski tā sāka darboties jau kopš 1991.g. ar pamatideju apvienot psihologus pēc profesionālajiem un akadēmiskajiem kritērijiem. Šogad tai būtu jāsvin 25-gadu jubileja! 
      1996. g. tika izveidots pirmais psihologu ’’Profesionālās Ētikas kodekss’’ atbilstoši starptautiski atzītām prasībām psiholoģijā, kurš vēlāk arī tika apstiprināts  Eiropas Psihologu Asociāciju Federācijā (EFPA). 
      2000.g. LPPA  kļuva par Eiropas Psihologu Asociāciju Federācijas (EFPA)  - biedru. Līdz pat šai dienai mūsu asociācija vienīgā starp pārējām Latvijas psihologu biedrībām pārstāv mūsu valsti šajā reprezentatīvākajā Eiropas psihologu organizācijā un ir atbildīga par profesionāļu integrēšanu Eiropas psihologu sabiedrībā. Pašlaik EFPA apvieno 300 000 psihologus no 36 Eiropas valstīm.

Aktualitātes

EFPA webinars in COVID-19 times

  EFPA EMC 20/2020: Invitation to next free EFPA webinars in COVID-19...

lasīt tālāk

EFPA webināri

  EFPA organizē webinārus šajā Covid 19 karantīnas laika posmā. Jūs esiet aicināti piedalīties trijos semināros 29.-30. aprīlī, kuri...

lasīt tālāk

Motivējošā intervēšana (2020) 14.03., 4.04.

Lūdzu "klikšķiniet" uz attēla, lai lasītu pilnu pasākuma aprakstu!  REĢISTRĀCIJAS ANKETA        ...

lasīt tālāk

EuroPsy standarts

  EuroPsy standarta mērķis   EuroPsy (jeb Eiropas sertifikāts psiholoģijā) ir milzu solis psihologu mobilitātes un augstas kvalitātes...

lasīt tālāk