Latvijas profesionālo psihologu asociācija
LV RU EN

Vēsture

Ieskats LPPA vēsturē

      Latvijas Profesionālo Psihologu Asociācija (LPPA) ir pirmā sabiedriskā psihologu organizācija Latvijā. Līdz tam Latvijā nebija organizācijas, kas izvirzītu par savu mērķi psihologu profesijas attīstību Latvijā.
      Lai gan LPPA tika oficiāli piereģistrēta kā sabiedriskā organizācija tikai 1994.g., faktiski tā sāka darboties jau kopš 1991.g. ar pamatideju apvienot psihologus pēc profesionālajiem un akadēmiskajiem kritērijiem. Šogad tai būtu jāsvin 25-gadu jubileja! 
      1996. g. tika izveidots pirmais psihologu ’’Profesionālās Ētikas kodekss’’ atbilstoši starptautiski atzītām prasībām psiholoģijā, kurš vēlāk arī tika apstiprināts  Eiropas Psihologu Asociāciju Federācijā (EFPA). 
      2000.g. LPPA  kļuva par Eiropas Psihologu Asociāciju Federācijas (EFPA)  - biedru. Līdz pat šai dienai mūsu asociācija vienīgā starp pārējām Latvijas psihologu biedrībām pārstāv mūsu valsti šajā reprezentatīvākajā Eiropas psihologu organizācijā un ir atbildīga par profesionāļu integrēšanu Eiropas psihologu sabiedrībā. Pašlaik EFPA apvieno 300 000 psihologus no 36 Eiropas valstīm.

Aktualitātes

Ētikas un profesionālās kompetences problēmas Psihologu likuma kontekstā (2019) 9.03

Lūdzu "klikšķiniet" uz attēla, lai lasītu pilnu pasākuma aprakstu! REĢISTRĀCIJAS ANKETA

lasīt tālāk

E.Mūzes seminārs par konsultēšanas vadlīnijām (2018) 01.12

Lūdzu "klikšķiniet" uz attēla, lai lasītu pilnu pasākuma aprakstu!  REĢISTRĀCIJAS ANKETA

lasīt tālāk

LPPA biedru kopsapulce (2018) 16.11

  Cien. kolēģi, LPPA biedri!   Jūs tiekat aicināti šā gada 16. novembrī plkst. 15.00. uz atkārtotu biedrības kopsapulci,...

lasīt tālāk

Seminārs par psihologu likumu un psihologu sertifikāciju (2018) 15.11 Smiltenē

Lūdzu "klikšķiniet" uz attēla, lai lasītu pilnu pasākuma aprakstu!

lasīt tālāk